Alles onder 1 dak bij

contact groep

Francis De Sutter

Frank De Sutter

Verzekeringen & Syndicus

frank@contactgroep.be

Bart Clincke

Bank (Kredieten) & Immo

bart@contactgroep.be

Ruth Van De Voorde

Bank (Beleggingen)

ruth@contactgroep.be

Dominique Peeraer

Wendy Vervaeke

Verzekeringen (Front-office)

wendy@contactgroep.be

Sabrina De Clercq

Verzekeringen (Back-office)

sabrina@contactgroep.be

Nathalie Van Hauwe

Verzekeringen (Back-office)

nathalie@contactgroep.be

Waarom bestaan we?

Met Contact Groep hebben wij als doel onze klanten wegwijs te maken in de complexe financiële wereld.

Als verzekeringsmakelaar zijn wij de tussenpersoon die op een rechtvaardige en verantwoordelijke wijze de belangen van onze klanten behartigt.

Met onze bankdienst staan wij paraat om onze klanten financieel te ondersteunen om hun huidige en toekomstige plannen te kunnen verwezenlijken.

“Deze combinatie maakt dat wij veel belang hechten aan een persoonlijke relatie die inzet op de lange termijn. Wij vormen de connectie tussen onze klanten en hun financiën/verzekeringen.”

Onze diensten worden ondersteund door de alsmaar hogere graad van digitalisatie, maar mag en zal het menselijke contact nooit vervangen.

Onafhankelijk

Wij zoeken voor u het beste product uit een markt van verschillende spelers. Daarbij staat het belang van onze klanten ALTIJD voorop.

Verantwoordelijk

De verzekeringen en bancaire zaken beheren voor onze klanten is een grote verantwoordelijkheid. Een verantwoordelijkheid die wij met veel trots en zorgvuldigheid op ons nemen.

Bereikbaar

Groep Contact spreekt voor zich. Wij trachten zo veel mogelijk bereikbaar te zijn. Het persoonlijk contact staat voorop, en wordt ondersteund door de digitale kanalen.

Hulpvaardig

We zoeken samen met u naar een oplossing op maat. Het voornaamste is dat uw behoeften naar wensen worden vervuld, zodat we een fijne relatie kunnen uitbouwen op lange termijn.

Authentiek

Wij doen dit op onze manier, een manier waarop onze kantoren al meer dan 30 jaar aan uw zijde staan.

Twijfel of vragen?

Vraag het via mybroker

Kom gewoon even langs